HAKKIMIZDA

Robotik Eğitim ve Elektrik Konusunda Tecrübe

Misyonumuz

Müşterilerimizin taleplerine göre kaliteli ve güvenilir ürünleri, yaptığımız projeleri işçiliği en profesyonel şekliyle birlikte teknik desteğimizle beraber müşterilerimize sunmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Çevresel açıdan sürdürülebilir bir şekilde yerine getirildiği, üstlendiği görevlerde farklılıklar katarak projeler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, firmamızı uluslararası düzeyde işler yapacak hale getirmek vizyonumuzdur.

Sektöründe Öncü Tecrübe ve Kalite

Bekas Elektrik olarak 15 yıllık tecrübemiz ile sektöre yön veriyoruz.

2008 yılında 15 yıllık tecrübe ile kurulan BEKAS Elektrik, sektöründe öncü firmalarla çalışan vizyoner kişiliklerden oluşan iletişimi kuvvetli dinamik ve genç ruhlu ekibiyle birlikte satış sonrasında da kullanıcılarının yanında olan elektrik, otomasyon, taahhüt ve robotik projelerle (UNIVERSAL ROBOT UR) sistem entegratörlüğü bulunan köklü bir firmadır. Her geçen yıl hızla büyüyen firmamız, deneyim sahibi olduğu elektrik market, otomasyon ve güvenlik sistemleri alanında geniş ürün yelpazesi ile sektöründeki tüm ihtiyaçlara yönelik ürünün temini sağlayarak üretici ve tüketici sektörüne kolaylıklar sunmaktadır.

Müşterilerimizin taleplerine göre, kaliteli ve güvenilir ürünleri en uygun fiyatla müşterilerimize sunmak şirketimizin vizyonudur. Şirketimiz, kurulmuş olduğu Eskişehir ve çevre bölgelerde kazandığı müşteri memnuniyetini arkasına alarak 2010 yılında ihracata başlamış ve 2014 yılı itibari ile 14 ülkeye ihracat yapmaktadır. Elektrik malzemesi tedarikinin yanı sıra “BEKAS PANO”  adı altında projeler üzerinde çalışmakta, pano elektro montajı yapmakta, endüstriyel tesisler, anahtar teslim elektrik işleri yaparak yine aynı motivasyonla tecrübelerimizden uygulama alanında faydalanmak isteyen müşterilerimizin istekleri üzerine, orta gerilim ve alçak gerilim elektrik projeleri ve taahhüt hizmeti yapmaktadır.

15 Yıllık Tecrübe, Profesyonel Ekip, İnovasyon

2008
Kuruluş Yılı
2000
Parça Üretim
190
Müşteri
2
Ofis
21
Ekip
750
Tamamlanan Proje

Universal Robots Kolaboratif Robotları

UR Cobotların avantajlı,Pratik ve kolay programlanabilir dünyasına merhaba!

Kolaboratif Robot Uygulamaları

UR ROBOT eğitim üssü RAMTEC ACADEMY ile UR ürünlerini deneyimleyin.